Lot 3
Oktober 2016
Dion Loborro (20e eeuw)

Abstracte compositie

in dorso get. en gedateerd 2001

gemengde techniek op doek, circa 170x60 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 275,00

Hamerprijs: € 275