Lot 2
Oktober 2016
Dion Loborro (20e eeuw)

Abstracte compositie

in dorso get. en gedateerd '98

gemengde techniek op doek, 180x180 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400