Lot 2
december veiling 2016
Hollandse School (19e eeuw)

IJsgezicht met koek en zopie tent

draagt naam A. de Meyer

olieverf op paneel, 14x21 cm

€ 200,00
€ 200,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325