Lot 3
december veiling 2016
Hollandse School (19e eeuw)

Ruiter en amazone

draagt in dorso naam W. Verschuur

olieverf op paneel, 20x30 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950