Lot 14
Oktober 2016
Tersteeg (20e eeuw)

Bloemenstalletje bij het Leidseplein Theater, Amsterdam

rechtsboven get.

olieverf op doek, geplakt op board, 79x73 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0