Lot 11
Oktober 2016
Frits van Eeden (1944)

Rood paard

rechtsonder get. en gedateerd 1992. Tevens in dorso get. en adres van de schilder: Valkenboslaan Den Haag, en McLame Drive, West Melbourne, Florida

olieverf op doek, 120x100 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400