Lot 12
Oktober 2016
Frits van Eeden (1944)

Gevleugelde figuren

rechtsonder get. en gedateerd '91. Tevens in dorso get. en adres van de schilder: Valkenboslaan Den Haag, en McLame Drive, West Melbourne, Florida.

olieverf op doek, 100x120 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200