Lot 23
Oktober 2016
Ger Lataster (1920-2012)

Abstract (2x)

beide in potlood get. en resp. gedateerd '58 en '67

2 kleurenlitho's, resp. epr. d'artiste en 17/20, 40x60 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150