Lot 19
Oktober 2016
T. Reymers en G. Nijland (20e eeuw)

Boten aan de oever met figuren, Boeren in roeiboot

beide get.

2x olieverf op doek, 59x89 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240