Lot 25
Oktober 2016
Stephan Kaye (20e eeuw)

Gestileerde bomen (2x)

bwisw rechtsonder onduidelijk get.

2x olieverf op doek, 65x65 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0