Lot 36
Oktober 2016
St. Haubs (20e eeuw)

Nachtelijke havenkade

linksonder get.

olieverf op paneel/board, 39x58 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90