Lot 7
Oktober 2016
Wiliszewski (20e eeuw)

Rangeerlocomotief van de Deutsche Reichsbahn

rechtsonder get.

olieverf op doek, 89x116 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 0