Lot 1
Oktober 2016
Co Westerik (1924)

Person in thoughts

in potlood get. en gedateerd 1974, en in de druk get.

ets, 19,5x21,5 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220