Lot 6
december veiling 2016
G. Vreedenburgh (20e eeuw)

Huisje aan de waterkant

rechtsonder get. en gedateerd 1901

olieverf op paneel, 25,5x19,5 cm

€ 800,00
€ 1.000,00

Startbod: € 0