Lot 295
Petrus Paulus Schiedges (1813-1876)

Strandscène met figuren bij een hondenkar en bomschuiten

linksonde get. en onduidelijk gedateerd

olieverf op paneel, 24x33 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 2.200,00

Hamerprijs: € 2.200