Lot 277
Antoon François Heijligers (1828-1897)

Oud Hollands interieur met edelman bij een landkaart

rechtsonder get. en gedateerd '60

olieverf op paneel, 22x18 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375