Lot 48
Juni veiling 2016
Anton Heyboer (1924-2005)

Vrouw

middenonder get., te dateren jaren 80

aquarel op papier, 70x60 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 200,00
€ 300,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240