Lot 47
Juni veiling 2016
Don Eddy (1944)

'Red Mercedes'

rechtsonder in potlood get.

litho, oplage 279/300, 61,5x78 cm

Uit: 'A portfolio of ten lithographs by ten Super-Realists'. Uitgave: Shorewood Atelier, New York, voor documenta 5, 1972.

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 150,00
€ 200,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180