Lot 46
Juni veiling 2016
Paul Citroen (1896-1983)

'Visitez Academie Revue'

rechtsonder in potlood get.

litho en collage op papier, oplage 49/200, 50x70 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 100,00
€ 150,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140