Lot 45
Juni veiling 2016
Fon Klement (1930-2000)

'Separation', 'Notatie' en 'Expansion'

alle rechtsonder in potlood get., linksonder getiteld, twee gedateerd '68 resp. '70

3 houtdrukken, oplage 11/30 resp. 2/24 en EA, 52x52, 50x68 en 32x42 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 150,00
€ 250,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220