Lot 44
Juni veiling 2016
Bob Lens (1939)

'Vanaf Manhattan Bridge, NY'

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '80

zeefdruk op papier, oplage 10/21, 70x100 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100