Lot 41
Juni veiling 2016
Roger Raveel (1921-2013)

'Wat gebeurt er om het hoekje'

middenrechts in potlood get., te dateren '68

litho, oplage 176/190, 55x75 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 300,00
€ 400,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375