Lot 38
Juni veiling 2016
Ad Arma (1954)

Elementen: 'Vuur', 'Water', 'Lucht' en 'Aarde'

alle in potlood get., betiteld, gedateerd en met preegstempel van de kunstenaar

4 kleurenetsen, alle oplage 40/80, elk 95x75 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 300,00
€ 400,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280