Lot 37
Juni veiling 2016
Frans van Lent (1955)

'Portret van mijn Opa'

in dorso get., betiteld en gedateerd '87

cibachrome-print op aluminium, uniek exemplaar, 75x105 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 150,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100