Lot 36
Juni veiling 2016
Steef Roothaan (1954)

'Livia's room I' en 'Livia's room II'

beide rechts get. in initialen en gedateerd '85

pastel op papier (2x), elk 90x67 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V. Verworven bij Galerie Van Beveren, Rotterdam

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100