Lot 35
Juni veiling 2016
Ton Klop (1939)

'The Key'

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '69, middenonder betiteld

zeefdruk op papier, oplage 25/50, 75x60 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50