Lot 33
Juni veiling 2016
Louis- Anne (Louis Looyschelder (1945) en Anne Boer (1948))

'Sea Triology'

in dorso get., gedateerd '75 en getiteld

3 kleurpotloodtekeningen, elk 75x90 cm

Tentoonstelling: Biennale Internationale d’Art de Menton, Palais de l'Europe. Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 300,00
€ 500,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150