Lot 32
Juni veiling 2016
Ralph Goings (1928)

'Camper'

rechtsonder in potlood get.

litho, oplage 279/300, 60,5x87 cm

Uit: 'A portfolio of ten lithographs by ten Super-Realists'. Uitgave: Shorewood Atelier, New York, voor documenta 5, 1972.

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 150,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260