Lot 30
Juni veiling 2016
Bob Lens (1939)

'Den Haag - Metropole Tuschinski'

in dorso in pen get., gedateerd '76 en getiteld

olieverf op board, 85x120 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 150,00
€ 200,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500