Lot 28
Juni veiling 2016
H. Vosselman en H. Endlich (pseudoniem voor Aris Knikker)

Landschap met berken, Landschap met roeiboot,

rechtsonder gemonogrammeerd H.V. resp. H. Endlich

olieverf op board resp. olieverf op doek, 23x35 en 40x30 cm.

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325