Lot 26
Juni veiling 2016
Henk de Vos (1911-1982)

'De Admiraals'

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '72

potlood en gouache op papier, 80x110 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 200,00
€ 300,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240