Lot 25
Juni veiling 2016
Ad Arma (1954)

'Hoe groot het is en hoe stil wij zijn'

rechtsonder get., tevens in dorso get., gedateerd '91/'92 en getiteld

olieverf op papier, 51x74 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200