Lot 22
Juni veiling 2016
Roeland Koning (1898-1985)

Havenopbouw Rotterdam

rechtsonder get. en gedateerd '46

aquarel en krijt op papier, 100x70 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100