Lot 21
Juni veiling 2016
Louis- Anne (Louis Looyschelder (1945) en Anne Boer (1948))

'Do you still have illusions' (in 2 delen)

beide rechtsonder in potlood get., in dorso op kunstenaarsetiket getiteld en gedateerd '75

2 kleurpotloodtekeningen, elk 75x90 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100