Lot 19
Juni veiling 2016
Kunst & Vaarwerk (Cor Kraat, Hans Citroen en Willem van Drunen)

'Object Parkeergarage, Rotterdam'

rechtsonder get., getiteld en gedateerd '79

fotocollage, oplage 3/7, 80x80 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 250,00
€ 350,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260