Lot 17
Juni veiling 2016
Rits van Kooten (1941-2005)

'Ginza'

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '80

zeefdruk, oplage 40/100, 55x55 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60