Lot 14
Juni veiling 2016
Karel Appel (1921-2006)

Bloem met vogel

rechtsonder in potlood get.

litho, EA, 65x50 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425