Lot 12
Juni veiling 2016
Woody van Amen (1936)

'Lange Muur'

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '81

color separation print, oplage 12/50, 76x55 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V. Tentoonstelling: Modern art travels East-West, Rotterdam: 7 - 24 juni en Singapore: 10 - 25 augustus 1990

€ 150,00
€ 200,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160