Lot 11
Juni veiling 2016
Geert Jan Jansen (1944)

Naar Karel Appel: Kind met beestje

draagt rechtsonder de naam Appel en gedateerd '74

zeefdruk, oplage 97/100, 30x30 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 100,00
€ 200,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220