Lot 10
Juni veiling 2016
Bob Lens (1939)

'Bond Street Subway'

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '74

potloodtekening, 50x70 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 150,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80