Lot 9
Juni veiling 2016
Rits van Kooten (1941-2005)

'W.T.C America' (Marilyn)

in dorso get., gedateerd '75 en getiteld. Tevens annotatie 'World Wide Woman Series nr. 3' en 'Gemeente Museum Arnhem'

olieverf op doek, met waterschade, 100x90 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 250,00
€ 300,00
€ 250,00

Hamerprijs: € 250