Lot 7
Juni veiling 2016
Wim Motz (1900-1977)

'Industrie'

linksonder in potlood get.

kleurenlitho, 50x40 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 100,00
€ 150,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180