Lot 6
Juni veiling 2016
Maria Elena Vieira da Silva (1908-1992)

rechtsonder in potlood get.

kleurenlitho, oplage 117/200, 55x75 cm

Herkomst: Royal Imtech Collectie N.V.

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200