Lot 5
Juni veiling 2016
Hermanus Berserik (1921-2002)

Hoek van Holland

middenonder get. en gedateerd '82

ets, oplage XXII, 36x51 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 100,00
€ 150,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350