Lot 4
Juni veiling 2016
Miguel Ybañez (1946)

linksonder in potlood get. en gedateerd 1987

gemengde techniek op karton, 50x37 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 250,00
€ 350,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240