Lot 3
Juni veiling 2016
Antonio Segui (1934)

'Couple I' en 'Couple II'

beide rechtsonder in potlood get. en gedateerd '68

2 kleurenlitho's, oplage 76/190 resp. 66/190, elk 76x56 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 160,00
€ 200,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200