Lot 1
Juni veiling 2016
Jaap Zwier (1952-1990)

'Er zijn nog 23 wachtenden voor u'

linksonder in potlood get. en gedateerd '89

assemblage op paneel, 50x60 cm

Herkomst: Royal Imtech N.V.

€ 100,00
€ 150,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220