Lot 51
Maartveiling 2014
Hubert Bekman (1896-1974)

Weggetje langs een sloot, Wandelaar op dorpsweg

beide rechtsonder get. en 1x gedateerd 1918

2x olieverf op board, 61x73 cm en 57x73 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50