Lot 44
Maartveiling 2014
Hubert Bekman (1896-1974)

Madonna met kind en druiventros

linksonder get. en gedateerd 1945

olieverf op doek, 77x69 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100