Lot 43
Maartveiling 2014
Hubert Bekman (1896-1974)

'Paarse compositie'

rechtsonder get. en gedateerd 1957, en in dorso get. en atelieretiket met adres van de schilder 'Bosbesstraat, Den Haag'

olieverf op doek, 85x100 cm

Tentoonstelling: Pulchri 1957

€ 300,00
€ 400,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550